דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

כל מי שרוצה לסגל לעצמו אורח חיים בריא, צריך לוותר על מזונות מעובדים שכוללים כמות גדולה של סוכרים, להעדיף לחם מקמחים מלאים במקום לחם לבן, אכילת פירות וירקות והקפדה על כמות נוזלים יומית. 

אורח חיים בריא והרגלי תזונה נכונים הם בעלי חשיבות בכל גיל והשפעתן רבה, אך בגיל ההתבגרות אורח חיים בריא ותזונה נכונה הם חשובים אף יותר. יש לא מעט מחקרים אשר מלמדים אותנו כי אורח חיים בריא והרגלי תזונה נרכשים בגיל צעיר. זהו גיל בו קל יותר להקנות הרגלים וטעמים, אך הדבר אפשרי בכל גיל ובכל שלב בחיים. אין כמו אורח חיים בריא ותזונה נכונה כדי להעניק תרומה משמעותית לבריאות הפיזית והנפשית שלנו. 

הדבר מסייע במניעת השמנה, במניעת הפרעות אכילה, תחלואים שונים ואפילו תמותה. מזון מעובד ורווי בשומנים מסוכנים ובכמות גבוהה של סוכרים, כגון חטיפים למיניהם, ממתקים ועוד, לא תומכים בבריאות שלנו ועלולים לדרדר אותה באופן משמעותי. דיאטת לורן היא דיאטה מאוזנת אשר מחנכת לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא בו מכינים בערב את מה שרצים לאכול למחרת על מנת לא להגיע לרעב קיצוני. בדרך זו תמיד יהיה לך אוכל בריא, מזין, דל שומן וטעים.

ניתן לחשוב בטעות כי אוכל בריא לדיאטה הוא לא אוכל טעים. לפעמים נדמה לנו שכל מה שאסור לאכול הוא הטעים ביותר. זה לא באמת נכון. תופתעו לדעת כי מאכלים רבים שכדאי מאוד לאכול אותם, הם חלק של אוכל בריא לדיאטה. חלק נכבד מן המזונות האלה אף נחשבים למזונות על. השיטה שפותחה על ידי לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד בביוכימיה, מתבססת על מעטפת טיפול כוללת (הוליסטית). 

התהליך כולל ירידה נקודתית במשקל בשילוב של תערובות צמחי מרפא טבעיים לחלוטין ותפריטים מותאמים אישית אשר כוללים אוכל בריא לדיאטה. לורן גונר מתמקדת ברשימה של דברים שכן מותר וכדאי לעשות ולא במה שלא מומלץ. כמעט כל מי שאי פעם עשה דיאטה טוען כי הבעיה העיקרית בכל דיאטה היא כמות האיסורים שיש בה. בנוסף, אוכל בריא לדיאטה יכול וצריך להיות גם טעים. השיטה להרזיה שפותחה על ידי לורן גונר, בתוספת אורח חיים בריא ושילוב פעילות גופנית בהדרגתיות, יכולים להביא לשינוי המיוחל.

אוכל בריא לדיאטה

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך