דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

איך להוריד במשקל מהר עם תפריטים מותאמים אישית
אחת הדרכים הנוגעות לאיך להוריד במשקל מהר, מתייחסת לתפריטים יום יומיים. חשוב לדעת כי אין תפריט המותאם לכולם, ולכן יש לבצע התאמה לכל אחת ואחת בכדי שהתפריט יהיה מותאם ליום יום בעבודה, לימודים או בכל מסגרת אחרת.  
איך להוריד משקל עם הדיאטה המוצלחת בישראל
מעוניינות לקבל תשובה לשאלה - איך להוריד משקל? הגעתן למקום הנכון! דיאטת לורן היא דיאטה מהפכנית לתוצאות מהירות לירידה במשקל. הדיאטה מורכבת מ-10 שלבים בהן כל אישה מקבלת ליווי אישי מלא לאורך כל התהליך לירידה במשקל. השיטה אשר פותחה על-ידי לורן גונר נחלה הצלחה רבה בישראל ומאות לקוחות נהנות בכל חודש מליווי  צמוד של יועצת תזונה לירידה במשקל.  
איך להוריד במשקל בצורה בריאה עם דיאטת לורן
דיאטת לורן תנחה אותך איך להוריד במשקל בצורה בריאה, מהירה שתשמור על המשקל שלך לאורך זמן. 

כל אחת רוצה לדעת איך להוריד במשקל ולשמור עליו לאורך זמן, אז מה הסוד להצלחת הדיאטה שלכן? כמו בכל מטרה בחיים, הדבר החשוב בירידה ושמירה על המשקל הוא התמדה. בכדי שתוכלו להתמיד לאורך זמן בהתנהלות לאורח חיים בריא יותר, כדאי לכם לקבל ליווי צמוד מיועצת תזונה. ליווי צמוד לאורך כל היום ישאיר אתכם מרוכזים במטרות  שלכם ויאפשר לכם להפוך את ההתנהלות החדשה לחלק מהשיגרה היום יומית.  
האם ירידה מהירה במשקל היא טובה? ירידה מהירה במשקל יכולה להופיע אצל כל אחת ולעיתים לא ניתן לשלוט בזה. זה בא לידי ביטוי בעיקר אצל נשים הסובלות מהשמנת יתר, כאשר ירידה באחוזי השומן בגוף שלהן מתבצעת באופן מהיר כבר בימים הראשונים של הדיאטה. אם כן, ירידה מהירה במשקל היא לאו דווקא דבר שלילי ויש לבדוק כל מקרה לגופו.  
איך להוריד במשקל במהירות?
אם שאלתן את עצמכן איך להוריד במשקל במהירות, כדאי שתכירו את הליווי התזונתי היום יומי של יועצת תזונה. הליווי היום יומי מספק לכל אישה מסגרת בה היא יכולה להתנהל מבחינה תזונה ואורח חיים. כאשר יש עומס בעבודה והילדים בבית גם לא נותנים רגע של שקט, ליווי אישי צמוד בטלפון הוא הדבר הכי טוב לירידה מהירה במשקל. 

איך להוריד במשקל 

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך