דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

איך להתחיל דיאטה יעילה שתביא לירידה במשקל?
 
אם אתם מתלבטים איך להתחיל דיאטה, כדאי שתפנו לתוכנית מסודרת לירידה במשקל אשר בנויה לפי שלבים ברורים ומדוייקים. דיאטה מסודרת על-פי שלבים תאפשר לכם לבנות שיגרה חדשה ובריאה הכוללת תזונה מאוזנת המתאימה במיוחד ליום יום שלכם. 
 
איך מתחילים דיאטה כבר עכשיו?
 
אם החלטתם להתחיל דיאטה כבר מהיום, מומלץ לכם לפנות לשיטת דיאטת לורן המציעה את הדרך הטובה ביותר לכל מי שאינה יודעת איך מתחילים דיאטה. דיאטת לורן פותחה על-ידי לורן גונר, בעלת תואר שני בביוכימיה באוניברסיטת אוקספורד, במטרה לספק לכל אחת ואחד את הפתרון המתאים לו לירידה במשקל. מכיוון שלכל אדם יש שיגרה יומית ייחודית לו, יש צורך בתפריט מותאם אישית על מנת לייעל את הפוטנציאל לירידה במשקל. 
 
איך להוריד 10 קילו עם דיאטת לורן?
 
מחפשים פתרון איך להוריד 10 קילו ממשקל הגוף? בשיטה של דיאטת לורן, תוכלו לקבל ליווי אישי צמוד של יועצת תזונה אשר תכוון אתכם ואתכן בכדי להגיע לירידה במשקל בצורה מהירה ובריאה. מתכוונים לרדת 10 ק"ג? צוות דיאטת לורן יתמוך בכם בכל התהליך לירידה במשקל, על מנת שתוכלו להגיע למטרות שלכם בצורה בריאה ויעילה. 

תופעת ההשמנה בישראל כמעט ולא פוסחת על אף אחת. אחת השאיפות של נשים רבות היא לרדת 10 ק"ג ממשקל הגוף, ולעיתים הן עושות זאת בצורה לא בריאה המחזיקה לטווח קצר בלבד. אז איך להוריד 10 קילו בצורה בריאה ולטווח ארוך? שיטות לירידה במשקל אפשר למצוא בלי סוף, אך רובן מסתיימות בחזרה למשקל הקודם ואף בעליה למשקל גדול יותר. בעת פניה לדיאטה במטרה לרדת 10 ק"ג, חשוב לפנות לדיאטה המציעה תהליך מסודר ומקצועי המאפשר לכן לקבל ליווי צמוד לאורך כל תהליך הירידה במשקל. 
 
איך לרדת את מספר הקילוגרמים הרצוי?
 
אחת הבעיות בתהליך הירידה במשקל היא שאין אפשרות לבחור את האיזור ממנו נרד במשקל. ירידה במשקל היא פורפורציונלית לגוף ואינדיבידואלית לכל אחד. כלומר, לא ניתן לצפות מאיזה איזור בגוף תיהיה הירידה הראשונה במשקל. מה שכן ניתן לשאוף אליו הוא איך לרדת את מספר הקילוגרמים הרצוי. באמצעות תפריט מותאם אישית ובשיטה מיוחדת, ניתן לכוון את הירידה במשקל לבין 200 עד 500 גרם של שומן בכל יום. 
 

איך להוריד 10 קילו

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך