דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

לא פחות מהנה מלעבוד עם גברים, זה לעבוד עם בני זוג. הם נכנסים לכיף של התהליך ביחד, מה שמוביל להשרשת הרגלים נכונה עבור כל בני הבית, כולל הילדים. בני הזוג מסגלים את אותה תזונה שלמדו גם לילדיהם, והופכים את הארוחות הבריאות והמזינות לנתון יציב בתוך המשפחה, מה שמכניס המון שפיות וסדר למשפחה המורחבת, ומשפיע לטובה גם על כל הדינמיקה המשפחתית וההרמוניה בתוכה. פתאום גם הבעל מגיע הביתה מוקדם כי כיף לו בארוחות המשפחתיות, האישה מקבלת מחמאות ומרגישה יותר טוב עם עצמה, והילדים מתרגלים לאכול מסודר יחד עם כל המשפחה. 

תהליך הרזיה משותף חוסך גם המון תסכולים, משום שכולם ב'אותה סירה' ביחד, ולא נוצר מצב בו אחד מבני המשפחה נאלץ להתמיד בדיאטה ולראות את כולם סביבו ממשיכים לאכול כרגיל, אלא ההפך, בתקופות קשות (לכולם יש 'נפילות' לאורך התהליך) הוא זוכה לעידוד ותמיכה של בן הזוג או שאר בני המשפחה. אחד הדברים החשובים בדיאטה משותפת היא להימנע מהשוואות בסגנון "מי רזה יותר". ההרזיה של האישה איטית והדרגתית יותר מאשר אצל הגבר, וילדים בגילאים שונים מרזים בקצב  שונה.

תהליך דיאטה שעוברים בני הזוג יכול לעשות נפלאות לזוגיות, ולגרום להם לעשות יחד דברים שלא עשו עד היום, כמו לצאת להליכות או לחדר כושר ביחד, לבשל אוכל בריא ביחד, לשבת מול הטלוויזיה בערב עם פירות וירקות, ופתאום לגלות שכשנגמר הסרט יש להם עדיין כוח לעשות את מה שעושים, בלי להתמוטט לישון אחרי כל הג'אנק פוד והפיצוחים (עכשיו אני בטוחה ששכנעתי אתכם הגברים...).

רוב הגברים רואים את הדיאטה כתהליך ארוך, מעצבן ומייגע. בגדול, מה שהכי חשוב להם זה שיגידו להם בדיוק מה לעשות, בלי שיצטרכו לשבור את הראש. ב'דיאטת לורן' אנו מספקים לגברים הנחיות מאוד ברורות – מה לאכול בבוקר, בצהריים ובערב, איזה ויטמינים לקחת, מתי ללכת לישון, מאיזה מאכלים להימנע וכו'. הגברים הם ממוקדים ומטרתיים (סליחה אם אני גולשת לעיתים להכללות סקסיסטיות...) ומעוניינים בהצבת מטרות קצרות טווח, יעילות ומהירות. לכן 'דיאטת לורן' מתאימה מאוד לגברים, בכך שהיא נשענת על תוצאות מידיות ועל תהליך מהיר ואינטנסיבי, ובעיקר מאוד מטרתי. 

השיטה מאפשרת גם אכילה בחוץ, מה שמקל על גברים קרייריסטים, ואינה מגבילה כמעט במאכלים. הגבר יכול להמשיך לאכול את הסטייק, הפרגיות והשיפודים שהוא אוהב (כמובן שבמינון אבל אפשר אפילו חצי קילו בשר ביום), אינו חייב לעשות ספורט (למרות שכמובן מאוד מומלץ), יכול להמשיך לשתות את הבירה שלו (רק בלי פיצוחים בבקשה...) ועדיין להגיע לתוצאות הרזייה מרשימות ביותר ומה שהכי חשוב- להשאר עם הרגלים טובים ונוחים שמאפשרים שמירה על משקל תקין לעשרות שנים קדימה.  
לפני כמה ימים שאל אותי אחד מלקוחותיי הגברים: "מה זה פחמימה?", והשאלה הזאת מסמלת בצורה מדויקת ביותר את מיקומם של רוב הגברים בנושאי ההרזיה. האמת שלעבוד עם גברים זה תענוג, דווקא בגלל שבכל מה שקשור לדיאטה, רובם פשוט לא יודעים מהחיים שלהם. אז למה זה יתרון, אתם בטח שואלים? כי הם באים בלי תאוריות מהבית, לא מאמינים בכל מיני שיטות (או שטויות) ששמעו מחברים (כי זה לא מעניין אותם ובטח לא את החברים שלהם), בקיצור טאבולה ראסה – לוח חלק. לזכותם ייאמר שכמו סוקרטס, הם יודעים שהם לא יודעים ולכן מגיעים מאוד צייתניים (הלוואי ובעלי היה מקשיב לי ככה) והתוצאות בהתאם - פשוט מדהימות.

התשובה לשאלה מה גברים אוכלים מאוד פשוטה – מה שבא להם. הם יושבים בפאב, שותים בירה יחד עם טונה של פיצוחים, ואחר כך שואלים "למה אנחנו משמינים?" בקיצור, גברים הם קצת כמו ילדים – צריכים השגחה ומעקב צמודים. מישהו שיאכיל אותם בכפית (וידאג שיהיו בה הדברים הנכונים...). המזל הגדול של גברים טמון במסת השריר, שהיא גדולה פי שלוש בממוצע מאשר אצל האישה, ומאפשרת להם לשרוף פי שלוש יותר קלוריות במצב של מנוחה (תא של שריר שורף פי שלוש יותר אנרגיה מתא של שומן). 

לכן הם מרשים לעצמם 'לעגל פינות' ולאכול כמויות שנשים יכולות רק בחלומות... רוב הגברים מגיעים אליי עם 'כרס בירה', כלומר רזים בכל הגוף ורק הכרס הפושעת מבצבצת, בעיקר בגלל צריכה מוגזמת של ג'אנק פוד ומאכלים מעובדים, שממלאים את הגוף ברעלים. רוב הדיאטות מתקשות להתמודד עם התופעה, לעומת 'דיאטת לורן' המשלבת תזונה נכונה ועשירה בחלבונים יחד עם ניקוי רעלים, המבטיח שהשומן באזור הבטן המאופיין בריכוז רעלים גבוה יתנקה ויתפרק, ונוכל  להגיד שלום לכרס הבירה.

הכיף הגדול בלעבוד עם גברים, קשור לשינוי התפיסה שהם עוברים באורח החיים, שהופך אותם לאנרגטיים, נמרצים וחיוניים, ומשפיע באופן חיובי על כל תחומי החיים, כבני זוג, כאנשי קריירה וכהורים,  הרבה מעבר להשלת כמה קילוגרמים מיותרים. אני מקבלת המון תגובות מפרגנות גם מהנשים שלהם: "מה עשית לבעלי, אני נשואה לבנאדם אחר – פתאום הוא מכין לעצמו סלט, עוזר לבשל לכולנו אוכל בריא, מפסיק לאכול שטויות, חוזר לעשות ספורט, לא אוכל בלילות...". בגדול, נדיר שהגברים באים ל'דיאטת לורן' מיוזמתם – לרוב הם באים בעקבות האישה או שהרופא אמר. 

גבר לא מתחיל דיאטה כי הוא לא נכנס בג'ינס, אלא כשהגוף מתחיל לאותת לו שמשהו כבר לא כמו פעם – הוא מרגיש חלש, פחות אנרגטי וחיוני, ומתקשה פתאום במאמץ פיסי. האישה או הרופא גוררים אותו אבל מהר מאוד הוא נכנס לזה גם בעצמו, ומשהו בשינוי התפיסה מתחיל לחלחל ולהשתנות.


אל תדאג, לא נאכיל אותך חסה

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך