דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

לא מעט בני נוער סובלים מתופעת השמנת יתר גם בארץ וגם בעולם כולו, ויש לכך סיבות. בגיל התבגרות, קצב צמיחת הגוף מהיר מאוד והוא משפיע הן על התאבון והן על הרגלי התזונה. זהו גיל רגיש, בו בני הנוער מוטרדים ממשקלם וממבנה הגוף שלהם, לכן דיאטה מהירה לנוער וגם דיאטה מהירה לנערות של לורן גונר היא פתרון מושלם לנערים ולנערות בגיל התבגרות. 

דיאטה מהירה לנוער תשמור על התפתחות תקינה של הגוף וגם תקנה הרגלי תזונה מאוזנים. בקרב נערות, עניין הדיאטות משמעותי כבר מגיל צעיר. רוב הנערות מתנסות בסוגים שונים של דיאטה כבר מגיל מאוד צעיר. דיאטת לורן מציעה דיאטה מהירה לנערות אשר שומרת על בריאות מאוזנת של גופן ושל נפשן הרגישה של הנערות. בעזרת נטורופתית, ייבנה לך תפריט בהתאמה אישית שיכלול גם מזונות בריאים ודלי שומן וגם כאלה שאת אוהבת. 

הצוות המקצועי של לורן גונר הוא צוות מובחר אשר רכש את השכלתו והכשרתו במיטב המכללות והאוניברסיטאות בארץ. הצוות המקצועי שלנו קשוב לאנשים ולצרכים שלהם. אנו מעניקים מגוון פתרונות גם לאנשים אשר בחרו להימנע מאכילת בשר. אנו מציעים דיאטה מהירה לצמחונים שמושתתת על מגוון מאכלים מן הצומח. דיאטה מהירה לצמחונים היא דיאטה מנצחת בכל קנה מידה.

השיטה שפותחה על ידי לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד בביוכימיה, מתבססת על מעטפת טיפול כוללת (הוליסטית). התהליך כולל ירידה נקודתית במשקל בשילוב של תערובות צמחי מרפא טבעיים לחלוטין ותפריטים מותאמים אישית. דיאטה מהירה וקלה מתבססת על לא מעט מחקרים שנעשו בעולם, בהם נחשפו נתונים מעניינים על כושר ספיגת מזונות מסויימים לעומת אחרים על ידי גוף האדם. 

בנוסף, ישנם מזונות שהגוף יודע לפרק אותם טוב יותר מאשר אחרים. נתונים אלה עוזרים לנטורופתים ולתזונאים לבנות סוגים שונים של דיאטה מהירה וקלה מותאמת באופן אישי לכל אחד ואחת. דווקא כשמדובר על דיאטה מהירה וקלה יש צורך בידע רב, במקצועיות ובניסיון על מנת לבנות תפריט גם מאוזן וגם בריא. הצוות המקצועי של לורן גונר יבנה עבורכם תפריט אישי ומפורט עבור דיאטה מהירה וקלה. התפריט ילווה אתכם במהלך כל שלבי ההרזיה עד לתוצאה הרצויה ולאחר מכן, יחד נבנה תפריט לשימור התוצאה שהשגתם.

דיאטה מהירה וקלה 

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך