דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

תפריט דיאטת ירקות
לקבלת תפריט דיאטת ירקות וליווי תזונתי לירידה במשקל, אתם מוזמנים לפנות לדיאטת לורן אשר עשתה שינוי בחייהם של אלפי אנשים בישראל. דיאטת לורן כוללת תפריטים מותאמים אישית לכל אחד ואחת עם דגש על הפחתת כמות הפחמימות מהתזונה היום יומית והגדלת כמות החלבונים והירקות.  
שיטת דיאטת לורן - איך מתחילים?
בכדי שתוכלו להתחיל בתהליך לירידה במשקל בשיטת דיאטת לורן, כל מה שנדרש מכם הוא לפנות לצוות המקצועי של דיאטת לורן ולקבל ייעוץ ראשוני מיועצת תזונה. יועצת התזונה תלווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך בכדי שתגיעו לתוצאות בצורה בריאה ונכונה.  
דיאטת חלבונים בשיטה המהפכנית של דיאטת לורן
בשיטת דיאטת לורן משתמשים בתפריטים הכוללים הגדלה של החלבונים בתזונה היום יומית לעומת הפחמימות. החלבונים חיוניים לגוף ומאפשרים תחושה של שובע לאורך זמן. לכן, הגדלה של כמות החלבונים (בצורה מאוזנת) והפחתה של כמות הפחמימות ביום יום מסייעת לתהליך ההרזייה. בשיטת הייחודית של דיאטת לורן תוכלו להגיע לתוצאות  עם ליווי אישי ומקצועי של יועצות תזונה מהטובות בישראל. 

האם דיאטת חלבונים יכולה לסייע בירידה במשקל? הדיאטות השונות הקיימות היום בשוק יכולות בהחלט לבלבל. אחת מהן היא דיאטת החלבונים. הדיאטה המתמקדת באכילה של חלבונים מקטינה את כמות הפחמימות, ובעיקר הפחמימות הפשוטות מהתזונה היום יומית. חשוב לדעת שגם אכילה מרובה של חלבונים תגרום בסופו של דבר לעלייה במשקל,  לכן, ברגע שמתחילים דיאטה מסוג זה, חשוב להיות במעקב צמוד עם יועצת תזונה.  
ברגע שמורידים מכמות הפחמימות ביום יום, ואת הצריכה של הסוכר הלבן דרך הפחתה של משקאות ממותקים, ניתן להגדיל את כמות החלבונים ולשלבם עם ירקות. הירקות מכילים סיבים החיוניים לגוף המסייעים לפעולתה של מערכת העיכול.  
איך מתחילים דיאטת חלבונים וירקות?
אם החלטתם להתחיל בדיאטת חלבונים וירקות, תוכלו לקבל ליווי צמוד במשך כ-4 חודשים מיועצת תזונה. הליווי מאפשר לכם להיות במסגרת מסודרת לירידה במשקל ושינוי אורח החיים.   
דיאטת חלבונים ושומנים
ומה לגבי שומנים? גם השומנים חשובים לגוף ולכן בדיאטת חלבונים יש דגש על אכילה של שומנים בריאים. דיאטת חלבונים ושומנים מפחיתה גם כן את כמות הסוכר הלבן באוכל ואת כמות הפחמימות בכלל ואת כמות הפחמימות הפשוטות בפרט. 

דיאטת חלבונים 

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך