דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

כיום ניתן לראות כי קיים היצע רחב ומגוון של סוגים שונים של תפריטים, אך ישנה חשיבות גבוהה במיוחד להתאים את התפריט בהתאם למצב הבריאותי ולנסיבות נוספות. לכן, חשוב להתייעץ עם מומחים, טרם ההחלטה על תפריט ויציאה לדרך. 

תוכנית תזונה לירידה במשקל

תוכנית תזונה לירידה במשקל מתאימה עבור נשים וגברים כאחד, מבוגרים וצעירים. כל אחד אשר מעוניין להוריד במשקל גופו זקוק לתפריט ייחודי וכמובן במקביל לביצוע של פעילות ספורטיבית סדירה. 

איך מורידים 30 קילו 

איך מורידים 30 קילו הינה שאלה אשר מעסיקה נשים וגברים ברחבי בארץ, ובעולם כולו. ניתן לעשות זאת כמובן בראש ובראשונה בעקבות תפריט תזונה מותאם אישית. לצד תזונה מאוזנת ותפריט מוקדם, יש לבצע פעילות גופנית על בסיס קבוע, על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. 

דיאטת לורן הומצאה על ידי לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד אשר פיתחה את הדיאטה הייחודית בהתאמה אישית. הדיאטה למעשה מתבססת על התאמה אישית וכוללת טיפול הוליסטי ושילוב של צמחי מרפא, תפריט מותאם אישית. כמו כן, לורן מציעה לכל לקוח ולקוחה ליווי מקצועי על בסיס יומי, לאורך כל הדרך. 

הורדת משקל הינו נושא אשר מעסיק אנשים, גברים ונשים כאחד, בעולם כולו ובישראל בפרט. בדרך כלל, תהליך של הורדת משקל מתבצע באמצעות תפריט ייחודי ופעילות גופנית מתאימה. למעשה, הורדת משקל יכולה להיות פחות אפקטיבית במקרים בהם לא מתקיימת במקביל פעילות גופנית. על מנת להוריד במשקל יש להוציא כמות גבוהה יותר של קלוריות מהכמות אותה אנו צורכים ביום. 

דיאטת לורן הומצאה על ידי לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד אשר פיתחה את הדיאטה הייחודית בהתאמה אישית. הדיאטה למעשה מתבססת על התאמה אישית וכוללת טיפול הוליסטי ושילוב של צמחי מרפא, תפריט מותאם אישית. כמו כן, לורן מציעה לכל לקוח ולקוחה ליווי מקצועי על בסיס יומי, לאורך כל הדרך. בנוסף, דיאטת לורן מתאימה עבור כל מי שמחפש דרך אפקטיבית ותהליך מהיר של הורדת משקל, תפריט לירידה במשקל לאישה, תוכנית תזונה לירידה במשקל, איך מורידים 30 קילו ועוד. 

תפריט לירידה במשקל לאישה

תפריט לירידה במשקל לאישה הינו תפריט ייחודית אשר מתאים להורדה במשקל עבור נשים ומותאם באופן אישי עבור כל אחת.

הורדת משקל

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך