דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

'דיאטת לורן' כוללת תערובת ויטמינים יעילה ביותר שהוכחה במחקרים עולמיים, המכילה מינונים מדויקים של ויטמינים ומינרלים הבאים למלא את כל הצריכה היומית המומלצת ולהשלים חסרים תזונתיים.

השמועה – אם בדיקות הדם תקינות, זה אומר שהכול בסדר
המדע - בדיקות הדם אינן משקפות את המצב האמיתי, משום שהן מאתרות רק כמה מנויטמינים הבודדים שחשובים עבור הגוף (כמו B12 וויטמין D), אך למעשה קיימים בגוף 144 ויטמינים ומינרלים אחרים החיוניים לא פחות, שאינם מאותרים בבדיקות. בנוסף, כשהגוף מגיע למצב בו רואים את החוסר בבדיקות הדם, מדובר כבר במצב קיצוני, משום שהגוף מאוד "חכם" ובמצבי מחסור הוא יודע להוציא את הוויטמינים מרקמות השומן ולהעבירם למחזור הדם. כלומר, ייתכן שהאדם סובל כבר זמן ממושך ממחסור בוויטמינים, שאינו מאובחן בבדיקות הדם, עד שלגוף כבר אין "רזרבות" לקחת מתאי השומן למחזור הדם, ורק אז רואים זאת בבדיקה.

השמועה – להפסיק לאכול מתוקים זה רק עניין של החלטה

המדע – מחקרים מראים שההתמכרות לסוכר אינה רק נפשית אלא גם פיזיולוגית. היא קשה וחריפה כמעט כמו התמכרות לקוקאין, ומצריכה תהליך גמילה של ממש. וכמו בכל תהליך התמכרות, הצורך בסוכר רק הולך וגובר. למה? כי כשרמת הסוכר בדם עולה הגוף מפריש אינסולין בכמות גדולה, ואז רמת הסוכר צונחת, מה שגורם לתחושת חולשה ועייפות, ונדמה שהדבר היחיד שיכול לעזור לגוף להתעורר הוא הסוכר, וחוזר חלילה.... מה שמוביל להשמנה מאסיבית, כי מדובר בקלוריות ריקות ללא שום ערך תזונתי. ב'דיאטת לורן' אנו משתמשים בתערובת מיוחדת המכילה מגוון צמחים המשפיעים על יציבות רמת הסוכר בדם, בנוסף כמובן לתזונה של פחמימות בריאות בעלות ערכים תזונתיים. תערובת הצמחים מקילה מאוד על הסימפטומים של הגמילה, מונעת נפילת סוכר ותחושות של עייפות והיעדר אנרגיה, מפחיתה את הדחף למתוקים ואת תחושות הרעב הקיצוני, ושומרת על רמת סוכר יציבה בדם. ואגב, עדיין מאפשרת לאדם לאכול "בקטנה"  את פינוק הסוכר היומי שלו...

השמועה – אם לא אוכל פחמימות, אפחית את רמת הסוכר וארד במשקל
המדע – תעשיית המזון המודרנית דוחפת לנו סוכר לכל מקום בלי שאפילו נדע – בקטשופ, במיונז, במלפפון החמוץ, בהמבורגר ובציפוי השניצל... במילים אחרות, גם אם לא תצרוך פחמימות, עדיין הגוף שלך "ייהנה" מהרבה סוכר....

השמועה – ירידה מהירה במשקל אינה בריאה. אם ארד במשקל מהר אז גם אעלה מהר בחזרה
המדע – כאשר אנשים מנסים לעשות דיאטה בכוחות עצמם וללא תפריט מאוזן, התזונה אינה מכילה מספיק חלבון, ואז הירידה באה בעיקר על חשבון מסת השריר, מה שבאמת מוביל לעלייה מהירה במשקל בחזרה. בדיאטת לורן אנו בונים תפריט הכולל את כמות החלבון הדרושה מידי יום, ומותאמת לצרכים האינדיבידואלים של אותו אדם. כך אין סיכוי לפרק את מסת השריר, אשר למעשה אפילו עולה במהלך הדיאטה. הירידה המהירה במשקל (בערך שני קילו בשבוע) נובעת אך ורק מכך שהגוף מפרק את השומן הלא בריא ולא מפרק כלל את רקמת השריר, דבר המבטיח שמירה ארוכת טווח על המשקל בסיום הדיאטה. השלב השני ב'דיאטת לורן' (שלב השמירה) הוא מאוד מבוקר. זהו למעשה תהליך ההרזיה היחיד בישראל בו מתבצעים בדיקה ומעקב קפדניים לצורך מיפוי מדויק של המאכלים המתאימים והלא מתאימים לגופו הספציפי של אותו אדם. מהפכת ה"דיאטה בהתאמה אישית" מובילה תפיסת מדעית חדשה, לפיה לכל אחד מאתנו קיימים המזונות המתאימים לו באופן אינדיווידואלי. השיטה מאתרת עבורך את אותם מזונות בעזרת בידוד משתנים וכך מאפשרת לך להמשיך לצרוך ככל האפשר את המזונות האהובים עליך, לשמור על סדר יומך ואורח חייך, ועדיין להפחית משמעותית ממשקלך ולשמרו לטווח ארוך. המעקב מתבצע עד הרגע בו אנו מרגישים שהאדם יכול לגמרי להמשיך בדרכו העצמאית ללא תמיכה יומיומית, כשהמטרה היא להתאים כמה שאפשר את הדיאטה לחיים ולא את החיים לדיאטה....


השמועה לעומת המדע - כל האמת על דיאטת לורן

למצוא דיאטה שמתאימה ועובדת זה עניין לא פשוט. כולנו מוקפים במיליון ואחד פתרונות, כל אחד מוכן להישבע שזאת הדרך היחידה להרזות, ואנו עומדים נבוכים ולא יודעים לאן לפנות. אז בדיוק בשביל זה אני כאן - לעשות קצת סדר בבלגן, ולהציג בפניכם כמה מיתוסים מופרכים ודעות שגויות, ולעומתם את העובדות המדעיות והמחקריות

השמועה - כל אדם יכול לרדת במשקל, אם יפחית בצריכת הקלוריות היומית ויתחיל לעשות ספורט
המדע - ספורט בפני עצמו אינו מרזה אלא רק מחטב. בנוסף, כל גוף הוא אינדיבידואלי - תפריט אחד יכול להתאים לאדם מסוים ולא לאחר, וישנם המון גורמים שצריך לקחת בחשבון כאשר מתאימים תפריט לאדם מסוים. הרבה אנשים נכשלים בדיאטה, כי הם לא מצליחים להתאים את התפריט שהורידו באינטרנט (שאמור כביכול להתאים לכולם) לחיים הספציפיים שלהם. ב'דיאטת לורן' נבנית דיאטה מותאמת אישית, בעזרת שאלון מפורט, נלקחים בחשבון תחומי העיסוק, אורח החיים, העדפות קולינריות, היסטוריה רפואית, דיאטות שנוסו בעבר, קשיים נפשיים כמו מאכלים שהאדם "מכור" אליהם וכו'. התפריט מותאם לאדם באופן אישי וכולל לפחות 1200 קלוריות או יותר בהתאם לאורח החיים שלו (למשל, עקרת בית לא צורכת אותו מספר קלוריות כמו ספורטאית...).
התפריט מגוון ומכיל לפחות שלוש ארוחות עיקריות ביום ושתי ארוחות ביניים.

השמועה – אם אהפוך לטבעוני או לצמחוני אז ארזה
המדע - אנשים שעוברים לתזונה צמחונית או טבעונית חווים לעיתים קרובות תופעות לוואי כמו השמנה, ירידה דרסטית בויטמין  12B, עייפות וכו'. הסיבה לכך היא מחסור בחלבון. כאשר אדם אינו צורך מספיק חלבון, אין לו סיכוי לרדת במשקל. ללא חלבון הגוף לא משחרר שומן - הוא מרגיש ש"מרעיבים אותו", כי החלבון הוא הדבר היחיד שמזין את השריר. הגוף מרגיש כביכול שלא קיבל מזון ולכן לא מפרק שומן. ב'דיאטת לורן' אנו מאתרים במדויק את מקורות החלבון ואת כמות החלבון שמתאימים לאותו אדם, כדי שיוכל לקיים דיאטה בריאה. החישוב הכללי הוא לפחות 1.2 גרם של חלבון לכל קילו של משקל, המספיק לבנייה נכונה של מסת השריר, ולמצב בו השריר אינו מתפרק אלא רק השומן, והאדם ממשיך להרגיש אנרגטי וללא תחושת רעב.

השמועה – בעזרת תזונה נכונה וספורט, אני יכול להרזות מצוין בלי שום תוספי מזון
המדע - לא ניתן לבצע ניקוי רעלים על ידי שינוי בתזונה  או ספורט. העולם המודרני והתזונה המודרנית מלאים  בכימיקלים רבים. החל מאיפור, מים לא מזוקקים, אוכל מעובד, חומרי נקוי והדברה,אוויר מזוהם, אלכוהול, סגריות ואקומול- מבחינת הגוף כל אלה הם רעלים מסוכנים. הגוף אוגר רעלים אלה בתוך השומן כדי להרחיקם מהאיברים הפנימיים, אך כשהאדם מרזה, הגוף מעביר את הרעלים לאיברים הפנימיים כי אין לרעלים יותר שומן להיאחז בו, וכך הרעלים חוזרים למחזור הדם ומשם ישירות לאיברים הפנימיים כמו הלב, הכבד, הכליות או המוח, מה שיפגע באפקטיביות של הדיאטה וגם בבריאות. אנשים שותים כל מיני מיצים בסדנאות לניקוי רעלים, אך אלו מנקים רעלים רק ממערכת העיכול, ולא את אותם רעלים הנמצאים בתוך תאי השומן, שאותם הגוף אינו יודע לפרק. ב'דיאטת לורן' פיתחנו תערובת ייחודית של צמחי מרפא כמו גדילן ואנג'ליקה, הידועים מזה עשרות שנים בעולם הנטורופתיה וההומאופתיה כצמחים היעילים ביותר להוצאת רעלים מתוך תאי השומן.

השמועה – אני אוכל הרבה ירקות ופירות ולכן אין לי צורך בוויטמינים
המדע - החקלאות בעשרים שנה האחרונות השתנתה מאוד, והפירות והירקות אינם בעלי אותם ערכים תזונתיים כמו פעם. למשל, הכרוב איבד שישים אחוז מערך הסידן שלו, הגמבה מכילה 40 אחוז פחות ויטמין סי, ובשביל להגיע לכמות ויטמין סי שבועית מומלצת תצטרך לאכול 4 קילו תפוזים. רוב הפירות והירקות עשירים בהורמוני גדילה, מרוססים ברעלים ובחומרי הדברה כנגד מזיקים, ובנוסף לא מספיק לשטוף אותם משום שהכימיקלים והרעלים נמצאים בתוך האדמה עצמה וכך חודרים לעומק הפירות והירקות. לתות שדה לוקח כיום רק שבועיים להבשיל, בעוד שבטבע לוקח לו חודשיים, ואנו מבצעים ארבעה מחזורי יבול בשנה במקום מחזור אחד כנהוג בטבע. לכן, גם אם תאכלו המון פירות וירקות, עדיין תסבלו מחוסרים של ויטמינים ומינרלים רבים.


 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך