דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

'דיאטת לורן' מציעה לכם מתכונים לדיאטה, בנוסף לליווי צמוד של נטורופטית אשר תהיה שם בשבילכם לכל אורך התהליך. 

עוד לפני תחילת התהליך אנו אוספים את כל המידע הנחוץ לנו על מנת להכיר אתכם באופן אישי, להבין מה הם הרגלי התזונה שלכם, מה הוא אורח החיים אותו הינכם מנהלים, האם אתם מעשנים, האם צורכים משקאות אלכוהוליים, נוטלים תרופות מרשם, מה הן מחלות רקע ואפילו שעות שינה. לכל אחד מתאימים תוכנית אישית שמבוססת על תערובת טבעית לגמרי של צמחי מרפא ותפריט שתואם את אורח החיים וההרגלים. הנטורופטית אשר תלווה אותך מנהלת מעקב אחר התקדמותך בתוכנית. 

חשוב להבין כי מטרת התכנית היא ירידה במשקל בצורה בריאה וידידותית לגוף שלכם, בצורה נעימה, תוך התערבות מינימלית ככל האפשר באורח החיים הרגיל שלכם. התכנית שלנו מתאימה לנשים וגברים בכל הגילאים אשר רוצים להשיל מעצמם משקל עודף. השיטה של לורן גונר משיגה את התוצאות הטובות ביותר הקיימות כיום בשוק הדיאטות.

'דיאטת לורן' היא שיטת דיאטה אשר פותחה על ידי לורן גונר. לורן גונר היא ביוכימאית בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד אשר מבססת את תוכנית הרזיה שלה על מעטפת טיפולים כוללת (הוליסטית). התהליך כולל ירידה נקודתית במשקל בשילוב מתכונים דיאטטיים, תערובות צמחי מרפא טבעיים לחלוטין ותפריטים מותאמים עבור תוכנית הרזיה אישית לכל אחת וכל אחד. מתכונים דיאטטיים של 'דיאטת לורן' הם מתכונים להרזיה חדשניים ומסמנים תפיסת עולם של המדע המודרני, לפיו לכל אישה ולכל גבר יש את המזונות שמתאימים להם באופן אישי. 

מתכונים דיאטטיים יעזרו לכם להביא את הגוף שלכם למצב אופטימלי מבחינת משקל ואחוזי שומן. בעזרת מתכונים להרזיה של לורן גונר, תלמדו לווסת את כמויות האוכל לפי צרכי הגוף שלכם. 'דיאטת לורן' משמעותה לשמור על משקל תקין, על סדר יום ועל אורח חיים בריא לטווח ארוך בשילוב מתכונים דיאטטיים של לורן. 

השיטה אותה פיתחה לורן גונר, היא שיטה מנצחת בה תמצאו לא רק מתכונים לדיאטה אלא גם ליווי יומיומי, בדיקת פחמימות נצרכות והכרות מחודשת עם גופכם, כל זאת על מנת לשמור על התוצאות לכל החיים. את התוצאות המבורכות ניתן לראות ממש עם תחילת התהליך ובאופן שיטתי גם בהמשך.

מתכונים דיאטטיים

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך