דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

עשרת הדיברות להרזייה נכונה

ואני מאמינה שאת תמציאי בהם ערך בתהליך ההרזייה שלי או מחוצה לו...

1. כל גוף מסוגל לפרק שומן. תא שומן זה תא שהגוף בונה בעצמו, לכן הוא תמיד יודע גם לפרק אותו, לכן "אני יורדת לאט" או "אני לא מרזה" זה שקר ומשמעותה היא פשוט התנהלות לא נכונה מול הגוף ופעולות שגויות שנעשות עבור הגוף.

2. כל גוף זקוק ל-1.2 גר' של חלבון ביום על כל קג של משקל, כדי להיות מוסגל לפרק שומן. אצל גברים המספר הזה הוא 1.5 גר' של חלבון כל כל קג של משקל. גוף, המקבל פחות מהכמות חלבון הזאת, לא יסכים לפרק שומן, ואם תהיה ירידה במשקל, היא תתבצע על חשבון השריר והנוזלים.

3. כל גוף זקוק ל-30 מ"ל של נוזלים (מים, חליטת צמחים וכו') על כל ק"ג של משקל לפחות. בימים החמים של הקיץ, הכמות הזאת גדלה עד ל-50 מ"ל על כל ק"ג של משקל.
למשל - אם אדם שוקל 50 ק"ג, בימים רגילים הגוף שלו זקוק ל-1,500 מ"ל (ליטר וחצי) נוזלים.
ביום קיץ, אותו אדם יזדקק ל-2,500 מ"ל (שני ליטר וחצי) של נוזלים.
נוזלים זה לא קפה, לא קוקה-קולה וגם לא סודה (שמכילה פחמן דו-חמצני ולכן לא נספגת בתאים כמו שצריך).

4. את הכמות חלבון והנוזלים יש לחשב באופן אישי אחת לשבוע, מכיוון שהכמויות האלה משתנות בהתאם למשקל המשתנה. בדרך כלל, אין בעיה עם כמות גדולה יותר של חלבון ונוזלים, ויש בעיה עם כמות קטנה יותר.

5. לכל אדם ישנם מאכלים שמתאימים לגוף שלו ויש כאלה שלא. גם ירקות ופירות, חלבונים רזים, גבינות, ביצים וכו, יכולים להתאים או לא להתאים לגוף, ועל מנת להגיע להרזיה אפקטיבית, מהירה ונכונה, יש לזהות, אילו מאכלים מתאימים לאותו אדם באופו אישי, ואילו לא.


6. ירקות ופירות הן פחמימות. הן פחמימות מורכבות אומנם, אבל הם עדיין פחמימות ויש להתייחס אליהם בהתאם. ישנן פחמימות שיהיו טובות לגוף שלך, ויהיו כאלה שלא, לכן לעיתים קרובות, נגלה שמה ש"תקע" את המשקל שלך במשך שנים, זה ברוקולי או קישוא, ודווקא שוקולד את יכולה לאכול בכמות סבירה ללא בעיה (בתור דוגמה כמובן).

7. ההורמון שמפרק את השומן מופרש רק בזמן שינה בלילה. אני לא אסבך אותך עם השם של ההורמון, כי אין לזה ערך מעשי, אבל ללא 7 שעות שינה (5-6 שעות אצל אחוז קטן מהבנות) הרזיה אפקטיבית לא אפשרית.

8. הגוף שלך הוא מכונה שאוהבת קביעות. שעות קבועות של אכילה, שעות קבועות של שינה משדרות לגוף ש"הכל בסדר" והוא יכול ללא חשש להשתמש במאגרי שומן שלו ולהרזות. לו"ז מבולגן ו"הפתעות" של הרעבה או שעות מוזרות של אכילה או שינה יעקבו את ההרזיה שלך, וישדרו לגוף שלך שהוא "בסכנה", וההרזיה תתעכב או תיפסק.

9. הנתון של "הרזיה מהירה זה לא בריא" הוא שקר ומתייחס להרזיה לא נכונה. אם את תרעיבי את עצמך ותצומי או תאכלי "רק מרק כרוב" או "רק גבינות" וכל מני דיאטות משוגעות של לאכול "רק משהו אחד", ההרזיה המהירה שלך (אם תצליחי) תהיה על חשבון שריר, ותגרום לנזק בלתי הפיך. אם את מרזה עם תוכנית מדויקת וכמויות חלבון ונוזלים ופחמימות מחושבת במדויק עבור הגוף שלך, הוא יהיה מאושר מעל הגג להיפטר מהשומן שמכביד עליו במהירות האור, ואת תרגישי נפלא ומלאת אנרגיה. תחשבי בהגיון - הרי אם עכשיו, תיאורטית, תאכלי עוגת קרם שלמה בלילה, הרי את תעלי בבוקר ק"ג שלם (הגוף יבנה במשך לילה אחד ק"ג שלם של שומן), אז למה שהוא לא יהיה מוסגל לפרק 300-400 גר' שומן ביום, אם את אוכלת נכון?

10. העולם מלא נתונים כוזבים על הרזיה וגוף האדם. אם עד עכשיו את בעודף משקל, זה אומר שכל הידע שיש לך הביא אותך עדיין לעודף משקל, ועליך לבחון למה את לא מיישמת או מה את לא מבינה, או מה בדיוק בנתונים שיש לך הוא שקר. יהיה לך כיף מאוד עם הגוף שלך, כשיהיו לך ידע, אחריות ושליטה עליו.

 אני מאחלת לך דרך צלחה בחווית ההרזיה שלך! 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך