דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

תזונה נכונה לדיאטה בשיטה ייחודית
אם כבר חוויתם כשלונות בדיאטות קודמות, כדאי שתדעו שיש דרך טובה להגיע לתזונה נכונה לדיאטה שתאפשר לכם לשמור על המשקל לאורך זמן. באמצעות שיטה ייחודית להרזיה המשלבת שילוב של תערובות צמחים, ניתן להגיע לתוצאות מהירות בתוך מספר חודשים בלבד.  
תזונה נכונה תפריט
אם אתם מעוניינים להיכנס למסגרת מסודרת הכוללת תזונה נכונה תפריט מותאם אישית, מומלץ לכם לפנות לשיטה הייחודית של דיאטת לורן. עם לקוחות מרוצים בכל הארץ, דיאטת לורן מאפשרת לכם לנהל תזונה נכונה לירידה במשקל אשר תביא אתכם להתנהלות בריאה בכל יום.  
דיאטת לורן מציעה - ירידה במשקל עם תזונה נכונה
לתיאום פגישה עם יועצת תזונה של דיאטת לורן, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר והיועצת האישית שלכם תחזור אליכם בהקדם. 

איך מנהלים שיגרה יומית של תזונה נכונה? עם כל המידע העצום שיש באינטרנט, למיליוני אנשים בעולם עדיין קשה להתנהל עם תזונה מאוזנת ונכונה ביום יום. אפשר להאשים  את הלחץ של החיים בעידן המודרני ואת השפע של האוכל הקיים בעולם המערבי, אך עם זאת חשוב לדעת שיש גם עניין תרבותי מאחורי כל התנהלות בתזונה. בישראל, הפחמימה הראשית והנצרכת ביותר היא הלחם הלבן. תזונה מאוזנת ונכונה שמה דגש על שילוב כל המרכיבים החשובים שהגוף זקוק להם ביום יום, ובעיקר בהפחתה של המרכיבים שהגוף אינו זקוק להם, ואחד מהם הוא הסוכר הלבן הנמצא ברוב סוגי הלחמים הלבנים.  
אז איך מגיעים לתזונה מאוזנת ונכונה ומפחיתים את הסוכר הלבן? בכדי להגיע לתזונה מאוזנת לאורך זמן, מומלץ לקבל ליווי אישי של יועצת תזונה. הליווי האישי מכוון אתכם  לתזונה מאוזנת בכל שלב במהלך היום. אם אתם בעבודה, לימודים או עם הילדים בבית, הליווי האישי של יועצת תזונה שומר עליכם במסגרת מסודרת הכוללת תפריט מותאם אישית וייעוץ יום יומי.   
תזונה נכונה ובריאה לאורח חיים בריא
בכדי שתגיעו לתזונה נכונה ובריאה לאורח חיים בריא, אתם נדרשים לבצע שינוי מהותי בהתנהלות שלכם ביום יום. זהו לא תהליך פשוט לכל אחד אך הוא אפשרי בהחלט. בזמן התהליך לשינוי התזונה שלכם, תוכלו ללמוד על עצמכם יותר, על העוצמות שלכם והכוח הנפשי שלכם להתמודד עם שינויים ואימוץ הרגלים חדשים. 

תזונה נכונה 

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך