דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

חשוב לקחת בחשבון כי כאשר מדובר על תזונה טבעונית יש להעניק לגוף את כל התחליפים הטובים ביותר, על מנת שלא יהיה במצב של חוסר, מה שבסופו של דבר יכול להוביל למצב של אגירת מאגרי שומן. תזונה טבעונית יכולה להיות בריאה במיוחד ועדיין לספר לגוף את כל החלבונים שהוא זקוק להם, כאמור בעקבות מקורות צמחיים בלבד. 

תפריט דיאטה להורדת 10 קילו

דיאטת לורן הומצאה על ידי לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד אשר פיתחה את הדיאטה הייחודית בהתאמה אישית. הדיאטה למעשה מתבססת על התאמה אישית וכוללת טיפול הוליסטי ושילוב של צמחי מרפא, תפריט מותאם אישית. כמו כן, לורן מציעה לכל לקוח ולקוחה ליווי מקצועי על בסיס יומי, לאורך כל הדרך. בנוסף, שיטה זו מתאימה עבור כל מי שמחפש תפריט דיאטה להורדת 10 קילו. 

תפריט דיאטה לירידה מהירה במשקל

תפריט דיאטה לירידה מהירה במשקל הינו פתרון מושלם ואפקטיבי עבור כל מי שמחפש להוריד במשקל בדרך בטוחה, ובריאה ואפקטיבית. כמו כן, לצד כל תפריט דיאטה מומלץ לשלב פעילות גופנית סדירה.

תפריט דיאטה בריאה ומהירה הינו תפריט ייחודי ודיאטה אשר מתאימים לכל גיל, לנשים ולגברים כאחד. תפריט דיאטה בריאה ומהירה למעשה מבטיח תזונה בריאה, מאוזנת ואופטימלית, מה שמוביל בסופו של דבר לירידה מתונה ובריאה במשקל. כמו כן, לצד תפריט דיאטה בריאה ומהירה חשוב במיוחד לבצע פעילות גופנית. תזונה מאוזנת כוללת ויטמינים, מינרלים, חלבונים, ועוד. תזונה נכונה יכולה לעזור לגוף להיפטר משומן עודף ולהגיע למצב של איזון בריאותי וגוף בריא יותר. 

דיאטת לורן הומצאה על ידי לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד אשר פיתחה את הדיאטה הייחודית בהתאמה אישית. הדיאטה למעשה מתבססת על התאמה אישית וכוללת טיפול הוליסטי ושילוב של צמחי מרפא, תפריט מותאם אישית. כמו כן, לורן מציעה לכל לקוח ולקוחה ליווי מקצועי על בסיס יומי, לאורך כל הדרך. השיטה מתאימה עבור כל מי שמחפש תפריט דיאטה בריאה ומהירה, תפריט דיאטה טבעוני להרזיה, תפריט דיאטה להורדת 10 קילו, תפריט דיאטה לירידה מהירה במשקל ועוד.

תפריט דיאטה טבעוני להרזיה

תפריט דיאטה טבעוני להרזיה הפך בשנים האחרונות למבוקש במיוחד בעקבות המודעות לטבעונות ההולך וגובר בארץ. 

תפריט דיאטה בריאה ומהירה

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך