דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

אבל כמו החיים עצמם, גם כאן אין פתרונות קסם. זאת ידעה לורן שפיתחה את שיטת דיאטת לורן. ,התפריט של דיאטת לורן ובעיקר, תפריט התזונה לגברים מתאמנים שלה או תפריט התזונה לגברים בכלל שהוא זה שיכול אולי לעשות את השינוי. דיאטה נכונה לא מסתכמת רק בתפריט דיאטה. היא הרבה יותר מזה. זאת שיטת חיים. 

כמעט תפיסת עולם. ודיאטת לורן יודעת זאת ופותחה על הבסיס הבנה זאת. היא מתאימה ממש לכולם. ולא משנה מי אתם. היא תציע לכם תפריט תזונה לגברים מתאמנים וגם אם אתם לא מתאמנים, היא תציע לכם תפריט תזונה לגברים. כן. התפריט של דיאטת לורן לוקח בחשבון שגם גברים, כמו גם הנשים, רוצים "להראות טוב".הרי כולנו משחקים על אותו מגרש.

פשוטו כמשמעו. דיאטת לורן תתאים לנו, נשים וגברים כאחד, תפריט דיאטה מושלם עבור כל אחד מאיתנו בצורה פרטנית ועם ליווי צמוד וזאת גדולתה לצד עוד יתרונות בולטים אחרים. אל ייאוש. ידוע שמלחמתינו הקשה ביותר היא עם עצמינו - פיזית, נפשית ולעיתים רוחנית, דיאטת לורן תעזור לכם לנצח בנוקאאוט מלחמה זאת. בהצלחה. 


רובינו מרגישים אי נוחות עם גופינו. אני קובע זאת בצער. אבל אנחנו מתוכנתים ע"י התרבות ואולי האבולוציה להעריך אנשים אחרים עפ"י מראם החיצוני ולא אופיים כי כמובן, את הרושם הראשון אנחנו מקבלים מהמראה ורק במידה ויוצא לנו להכיר את האדם שמולינו, נוכל לשפוט אותו עפ"י אופיו. במקרים רבים, לא נכיר את אופיו של האדם בגלל שכבר פסלנו אותו עפ"י מראו החיצוני. זה חבל אבל זאת המציאות בה אנחנו חיים.

השמנת יתר מביאה אותנו לאותו "מראה חיצוני" פחות אטראקטיבי וכזה שגורם לאנשים אחרים, בעיקר מין המין השני, לא להתקרב אלינו ולא להכיר אותנו כמי שאנחנו באמת. זה מתסכל ורובינו, לפחות מגיל מסוים, נלחמים מלחמת חורמה במשקלינו ובנטיית הגוף להעלות במשקל ככל שנוקפות השנים.

ואז אנחנו מתחילים לחפש תפריט דיאטה שתתאים לנו. מחפשים ושואלים ומקבלים עשרות תשובות שרובן נוגדות אחת את השניה ואנחנו כמובן לא מבינים כלום בנושא. כל מה שאנחנו רוצים הוא שמישהו שמבין יציע לנו את תפריט דיאטה או תפריט התזונה שיעשה את הנס ויעזור לנו לרדת במשקל.

תפריט דיאטה

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך