דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

תפריט דיאטה מתונה

תפריט דיאטה מתונה הינו תפריט אשר מותאם אישית בהתאם למשקל הגוף, המצב הבריאותי, גנטיקה ועוד. מדובר על תפריט אשר יכול להתאים לכל מי שמעוניין להוריד במשקל גופו. דיאטת לורן הומצאה על ידי לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד אשר פיתחה את הדיאטה הייחודית בהתאמה אישית. הדיאטה למעשה מתבססת על התאמה אישית וכוללת טיפול הוליסטי ושילוב של צמחי מרפא, תפריט מותאם אישית. כמו כן, לורן מציעה לכל לקוח ולקוחה ליווי מקצועי על בסיס יומי, לאורך כל הדרך. 

תפריט להורדת משקל וחיטוב

תפריט להורדת משקל וחיטוב כולל תזונה מאוזנת ובריאה. כמו כן, חשוב לזכור כי תהליך של ירידה במשקל צריך להיות איטי, מאוזן, ומחושב. כך הסיכויים לשמור על המשקל לאחר הירידה גבוהים יותר באופן משמעותי. בנוסף, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע אשר מתמחה בתחום התזונה לפני קבלת החלטות, על מנת למנוע נזקים בריאותיים. 

תפריט לירידה במשקל הינו תפריט ייחודי אשר נועד לעזור לנשים וגברים לרדת במשקל. רבים נוטים לחשוב כי ככל שנצרוך פחות קלוריות, ואם תפריט לירידה במשקל יכלול כמות נמוכה במיוחד של קלוריות נרד במשקל, אך למעשה המציאות מורכבת יותר. לצד תזונה מאוזנת, יש צורך לבצע פעילות גופנית, וכמובן כי ישנה חשיבות גבוהה במיוחד כי תפריט לירידה במשקל יהיה מותאם באופן אישי. דיאטת לורן הומצאה על ידי לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד אשר פיתחה את הדיאטה הייחודית בהתאמה אישית. הדיאטה למעשה מתבססת על התאמה אישית וכוללת טיפול הוליסטי ושילוב של צמחי מרפא, תפריט מותאם אישית. 

כמו כן, לורן מציעה לכל לקוח ולקוחה ליווי מקצועי על בסיס יומי, לאורך כל הדרך. בנוסף, דיאטת לורן מציעה תפריט לירידה במשקל, תפריט לדוגמא דיאטת לורן, תפריט דיאטה מתונה, תפריט להורדת משקל וחיטוב ועוד. 

תפריט לדוגמא דיאטת לורן

תפריט לדוגמא דיאטת לורן יכול להתאים לכל גיל, לגברים ולנשים. תפריט מאוזן שמוביל לירידה במשקל יכלול בתוכו מגוון רחב של מזונות בריאים ומזינים. כמו כן, גם לאחר הירידה במשקל, חשוב לשמור על תזונה מאוזנת ונכונה, ואף על פעילות גופנית סדירה לאורך שגרת היום על מנת לשמור על משקל גוף תקין ומאוזן. 

תפריט לירידה במשקל

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך