דיאטת לורן
דיאטה מהירה, תוצאות בריאות!

השיטה שפותחה על ידי לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד בביוכימיה, מתבססת על מעטפת טיפול כוללת (הוליסטית). התהליך כולל ירידה נקודתית במשקל בשילוב של תערובות צמחי מרפא טבעיים לחלוטין, תפריט הרזיה מותאמים אישית. 

תפריט דיאטה טבעוני להרזיה של לורן גונר נועד לאנשים שנמנעים מצריכת מוצרים מן החי. מטרת התכנית של לורן היא להקנות הרגלים יותר בריאים בכל הקשור לתזונה, ואז התוצאות כבר יגיעו מעצמן. לא מדובר בפתרון קסם אלא בשיטה מוכחת, טבעית ובריאה אשר מביאה לתוצאות נפלאות עבור כל מי שרוצה לרדת במשקל. 

שיטת ההרזיה של לורן גונר היא שיטה אשר מביאה תוצאות אמיתיות ומהירות לכל אורך התכנית. התוצאות נשמרות לאורך זמן, דבר אשר מעודד אותך להמשיך את התהליך. בסיום תהליך ההרזיה כאשר כל מה שנותר זה לשמר את התוצאה, הנטורופתית הצמודה שלך תבנה עבורך תפריט אשר ישמר את מה שכבר השגת. השיטה של לורן מבוססת על מחקרים רבים שנעשו גם בארץ וגם בחו"ל והיא מביאה תוצאות.

כיום ברור לכולם כי עודף משקל עלול להביא עימו מצבים רפואיים לא כל כך רצויים, כגון סכרת, מחלות לב שונות, עודף שומנים בדם ועוד. 

למעשה ההשמנה נחשבת למחלה בפני עצמה ובהחלט יש צורך לטפל בה. מסיבה זו, תרופות להרזיה נמצאות בשימוש יותר ויותר נרחב. יחד עם זאת, מומלץ מאוד לבדוק היטב באיזה סוג של תרופות להרזיה מדובר. כמובן שיחד עם תרופות להרזיה, אנשי מקצוע ממליצים בחום על ניהול אורח חיים בריא אשר מוכיח את עצמו כמרכיב חשוב ומרכזי בכל סוג של ירידה במשקל. למעשה לא רק תרופות להרזיה עושות את העבודה, אלא גם שינויים בהרגלי אכילה, שליטה בכמויות האוכל ושינויים התנהגותיים כגון פעילות גופנית מספר פעמים בשבוע ועוד. בשנים האחרונות לא מעט תרופות להרזייה אושרו לשימוש. 

מדובר על תרופות להרזייה שניתנות במרשם רופא ומיועדות לאנשים עם עודף משקל משמעותי. שיטת הרזיה של לורן גונר משלבת תפריט דיאטה טבעוני להרזיה בנוסף לליווי מקצועי ואישי של נטורופטית. אנשים שסובלים מעודף משקל ונמצאים בקבוצת סיכון מבחינת לחץ דם גבוהה או מחלות רקע שונות, יקבלו תפריט הרזיה אשר יעזור להם להוריד משקל בהדרגתיות ובמתינות, תוך שמירה על אורח החיים שהם רגילים אליו. 

תרופות להרזיה

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-769-14-61


צרו איתנו קשר:

כל הזכויות שמורות לקליר פלאנט בע"מ משווקת תהליך דיאטת לורן בישראל. תהליך דיאטת לורן מועבר בארץ החל משנת 2013.

רוצה גם לעבור תהליך משמעותי בחייך?
ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהאפשרויות הללו ולקבל פרטים מלאים על התהליך